Možnosť ako mať web alebo inú službu zadarmo

Web zadarmo, prípadne iná služba

Ako na to?

Za každú objednávku na základe Vášho odporúčania získavate zľavu až vo výške 15% ceny jeho objednávky  na akúkoľvek službu v ponuke

Podmienky: Poznáte vo svojom okolí niekoho, kto potrebuje novú webstránku alebo si chce založiť blog. Odporučíte mu www.KompletWeb.sk. Ak on následne spraví objednávku, zaplatí službu a ak v stanovenej lehote 30 dní od zaplatenej objednávky neustúpi, Vy získavate zľavu vo výške 15% ceny jeho objednávky na akejkoľvek služby kompletweb.sk. 

Objednávku musí urobiť pod kontaktnými údajmi, ktoré zadáte v odporúčacom formulári. Tzn. jeho meno, priezvisko a mail, pod ktorými bude službu objednávať. Dotyčný však s odoslaním týchto údajov musí súhlasiť, čo potvrdzujete ich zaslaním. Ináč by ste konali protiprávne. Dotyčnému je zaslaný informačný mail, s informáciou o Vašom odporúčaní. Taktiež to on potvrdí v objednávke, že Vy ste mu túto službu odporúčali.

Následne po spárovaní údajov a kompletnej objednávke, ktorá nebude stornovaná Vám bude pridelená zľava.

Teraz pozor, zľava 15% je za každého známeho, ktorého odporučíte. Teda ak odporučíte viacerých známych, zľava sa Vám nakumuluje na určitú hodnotu a môžete tak mať aj svoj budúci web zadarmo alebo akúkoľvek inú službu podľa výberu. Ak zatiaľ služby nepotrebujete, zľavu môžete podarovať aj známemu. 

(Príklad: Odporučíte suseda, ten si objedná blog za 159,- Vám bude pridelená zľava vo výške 15%, čo je 23,85 eur, čo Vám bude odpočítané z ceny Vašej objednávky. Ak odporučíte 10 susedov, ktorí chcú blog, hodnota zľavy na služby sa nakumuluje na 238,50, to znamená, že môžete mať niektoré služby alebo aj web zdarma)