Ceny webstránok a služieb, ktoré nemajú konkurenciu

Smart Biznis €379

Kompletné firemné riešenie

Moderný vzhľad

Responzívnosť

Dostatočný počet podstránok

Fotogaléria

Videogaléria

Kontaktný formulár

Mapa

Logo a favicon

Prepojené sociálne siete

Vlastníctvo webstránky

Zabezpečenie webu

Blog

Texty

SEO

Analýza návštev

Web záloha

Online inštruktáž

Bonus

VIAC INFO
BLOG €269

Kompletné riešenie pre blog

Kvalitný web blog

10 základných článkov s obrázkami

SEO

Sociálne prepojenia

Vlastníctvo blogu

Zabezpečenie blogu

Komentáre

Analýza návštev

Online konzultácie

Databáza fotiek a obrázkov

VIAC INFO
EASY €119

Základná firemná web vizitka

Moderný vzhľad

Responzívnosť

Fotogaléria

Video

Kontaktný formulár

Mapa

Komplet informácie

Doména a hosting*

VIAC INFO
Copywriting €14

Texty pre web a blogy na mieru

Cena za 1NS

Relevantné kľúčové slová

Štruktúrovanosť

Upravenosť

SEO adaptabilné

Rôznorodosť tém*

Množstevná zľava

2-5 NS 13€/NS

5 a viac 12€/NS

VIAC INFO

Nenašli ste čo ste hľadali? Povedzte mi vašu predstavu, požiadavku, ja vám navrhnem riešenie a cenu na mieru!

KOMPLETWEB

“SMART BIZNIS”

Akékoľvek podnikanie sa dnes nezaobíde bez online prezentácie. Každá firma, živnostník potrebujú byť viditeľní pre svojich zákazníkov, ktorí ich najčastejšie hľadajú na internete. Webstránka je preto nevyhnutnou potrebou každého podnikateľa.

Každý múdry podnikateľ sa snaží minimalizovať svoje náklady. To je rozumné. No niekedy je nerozumné šetriť na dôležitých veciach, čoho výsledkom je nekvalitný produkt, ktorý získajú. Taktiež je nerozumné platiť veľa za produkt, ktorého funkcie nebudú naplno využívať.

V tomto balíku som dal dokopy všetko, čo potrebuje podnikateľ pre kvalitnú a funkčnú webstránku. Web nie je len o peknom vzhľade, to hlavné a dôležité je na prvý pohľad pre bežného užívateľa vo vnútri webstránky.

V tomto balíku dostávate okrem webstránky aj všetky potrebné služby a funkcie pre bezproblémové fungovanie vášho biznisu.

V rámci balíka “Smart biznis” dostávate

(kliknite na každú položku a dozviete sa viac)

 • Webstránku, ktorá je prispôsobená zobrazovať sa na všetkých zariadeniach. Vzhľad webstránky je moderný a prispôsobí sa charakteru vášho podnikania. Webstránka bude postavená na zodpovedajúcich profesionálnych šablónach a upravená podľa potrieb vašich a potrieb vašich zákazníkov.

 • V rámci balíka je pre Vás pripravený komplet web, okrem úvodnej „home page“ až s 8 podstránkami v hlavnom menu, ktoré môžete využiť podľa potrieb a zamerania. (napr. „O nás“, „Naša činnosť“, História“, „Fotogaléria“, „Komplet kontakt“, „Obchodné podmienky“, „Blog“..)

 • Súčasťou webstránky je moderná fotogaléria až pre 20 fotiek aj súpravou a popisom každej z nich.

  Príklad jednej z možného zobrazenia galérie, ilustračné foto:

 • Fotky povedia veľa, ale video povie všetko. Fotkami môžete prezentovať svoje produkty. Proces výroby alebo tvorby produktu služby najlepšie zachytí video. V dobe rýchleho internetu je video po texte najviac využívaným zdrojom informácii. Aj preto sa Youtube stala jednou z najbohatších firiem sveta.

  Na webe dostanete priestor k vlastnej video galérii. V procese tvorby webstránky vám do nej zakomponujem až 10 videoklipov, ktoré máte pripravené alebo si pripravíte k prezentácii.

 • Je už neodmysliteľnou súčasťou moderných firemných aj osobných webstránok. Zákazníci vás môžu kontaktovať priamo z webstránky na váš mail. Kontaktný formulár je zabezpečený proti spamu s tzv. „Google recaptcha“, teda vám nebudú chodiť nezmyselné emaily.

  Príklad formulára, cez ktorý ma môžete hneď kontaktovať:


  Telefón

  Mám záujem o:
  Smart BiznisEasyBlogCopywritingIné

  Osobné údaje v tomto formulári poskytujete dobrovoľne a bol som oboznámený s vyhlásením o ich ochrane a s VOP.

 • Na webe budete mať implementovanú aj Google mapu, kde bude vyznačená adresa vašej prevádzky, pre lepšiu orientáciu zákazníka.

 • V rámci balíka vám navrhnem jednoduché grafické logo pre webstránku, čím môžete, v prípade spokojnosti s návrhom, ušetriť na vypracovaní loga grafickým štúdiom. Taktiež bude súčasťou favicon, teda malá ikonka na lište prehľadávača, čo charakterizuje o odlíši váš web od ostatných. Na túto dôležitú maličkosť taktiež mnohí zabúdajú.

  Príklad stránky s faviconkou a bez nej:

  Príklad návrhu loga: 

 • Ak využívate Facebook, alebo iné sociálne siete, kde máte taktiež zriadené firemné stránky, dostanete automatické prepojenie týchto sociálnych sieti s vašim webom vo forme záložiek, ikon zdieľania a tlačidiel „páči sa mi“

  Príklad:

 • Ak vám niektoré firmy ponúkajú doménu a hosting v cene webstránky, dajte si pozor, aby to patrilo vám. Niekedy totiž tieto firmy registrujú doménu a hosting na seba a tak sa stávajú aj vlastníkmi celého webu, aj keď na ňom budú vaše údaje. Skutočným vlastníkom webu je totiž osoba, na ktorú je registrovaná doména a hosting. A ak náhodou v budúcnosti vaša stránka nadobudne veľkú hodnotu, budú vám ju chcieť za ňu predať.

  Doménu a hosting zaregistrujem na vaše meno, teda celý obsah bude patriť vám od začiatku.

  Pre registráciu domény a hostingu môžete využiť služby akéhokoľvek poskytovateľa. Prípadne vám poradím najlepší pomer kvality a ceny v danom okamihu. (ceny za doménu .sk a hosting sa pohybujú do 40€ na jeden rok registrácie. Stále je u nejakého poskytovateľa ponúkaná akciová cena, čo sledujem a informujem vás)

 • Na doméne zriadim SSL certifikát, teda prístup na web bude šifrovaný a osobné údaje návštevníka nedostupné pre neoprávnené osoby. Prístup cez https:// je dnes už nevyhnutnosťou, aj keď je stále veľa webstránok a dokonca aj firiem, ktoré vytvárajú weby, bez tohto zabezpečenia. Taktiež vyhľadávače ako Google, takéto stránky uprednostňujú vo výsledkoch vyhľadávania.

  Príklad zebezpečeného a nezabezpečeného prístupu:

  Prístup do administrácie webu bude pod unikátnou adresou, tým pádom maximálne znemožnený nejaký hackerský útok, ktorým by chceli niečo na stránke meniť, alebo získať vaše údaje.

  To je taktiež znásobené špeciálnym bezpečnostným pluginom, ktorý vás okamžite mailom upozorní na všetky nie bežné aktivity na vašom webe.

  Taktiež dostanete ochranu proti spamu, čo je prospešné hlavne pri blogu, ktorým zabezpečujete obsahový marketing.

 • Na každom webe je zriadený blog. Blog je dnes taktiež nevyhnutnou súčasťou firemného webu. Blogom, článkami z oblasti vášho podnikania tvoríte obsahový marketing, ktorý je dnes podľa prieskumov, najúčinnejším druhom marketingu vôbec. Je však na vás, či sa to rozhodnete využiť, každopádne tam tá možnosť bude aj do budúcna.

  Príklad blogu môžete vidieť aj na stránke kompletweb.sk/blog

 • Najdôležitejšia súčasť webstránky. Spôsob a forma textov na vašej webstránke je to, čo na 90% ovplyvní zákazníka. Taktiež podľa posledných výskumov. Vzhľad a ostatné prvky a moduly sú len doplnením komplexnosti a funkcionality.

  Dobre napísaný text pre webstránku musí byť čo najviac formulovaný pre cieľovú skupinu vašich zákazníkov ale aj pre vyhľadávače ako Google, Bing, Yandex. Preto musia byť vybrané a do zrozumiteľného a zaujímavého textu zakomponované aj kľúčové slova, na základe ktorých tieto vyhľadávače budú určovať pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania.

  V rámci balíka dostávate možnosť využiť až 5 normostrán takýchto textov. (9000 znakov) Môžete to využiť ako otextovanie hlavných stránok, alebo ako články do blogu.

  Pôsobím ako externý copywriter pre známu marketingovú agentúru. Ktorá to je? Spýtajte sa ma osobne, nechcem im robiť nevyžiadanú reklamu, ako aj uvádzať konkurenciu😊

  Bežná cena jednej normostrany od copywritera sa pohybuje od 15€ vyššie. Vy máte 5 normostrán v cene webu.

 • Optimalizácia webstránky pre vyhľadávače. Ak je dobre nastavené SEO, tým je stránka zaujímavejšia pre Google a pod. vyhľadávače. Okrem dobrých textov s relevantnými kľúčovými slovami, to sú taktiež upravené meta popisy a názvy každej jednotlivej stránky a článku. Taktiež „alt“ popisy obrázkov, ktoré sú viditeľné pre vyhľadávače.

  Nastavenie zobrazovania náhľadov a popisov vašej stránky pre sociálne siete ako Facebook. (možno ste si niekedy všimli, že ak ste dali na Facebooku zdieľať nejaký článok, tak vám nezobrazilo obrázok, popis, ale len jednoduchý názov stránky. To je zle spravené SEO pre FB, to je tiež negatívum pre Google)

  Príklad dobrého a zlého nastavenia zdieľania na FB:

  Vaše stránky budú automatický zaindexované vo všetkých veľkých vyhľadávačoch, v ktorých bude zapísaná každá stránka, podstránka a článok na vašom webe.

  S týmto nastavením získate relevantné zobrazenie odkazov na váš web na prvých stránkach vyhľadávania Google. To všetko podporí vaše podnikanie hlavne v rámci regiónu, kde pôsobíte.

  Príklady vlastných realizácii: (prvé stránky Google)

  1. Výsledok v google na kľúčové slová: permanentný make up prešov a permanentý makeup prešov
  2. Výsledok vyhľadávania na kľúčové slová: opravy pračiek poprad
  3. kľúčové slová: nábytkové kovanie poprad
  4. Kľúčové slovo: pilates zvolen

  V rámci balíka máte nastavené potrebné SEO nastavenie komplet pre celý web. Bežne si za túto službu taktiež musíte priplatiť aj niekoľko stoviek.

 • V rámci administrácie webstránky máte možnosť vidieť, koľko ľudí ju navštívili, v aký čas, odkiaľ prišli atď. Na základe toho môžete pripravovať ostatné marketingové nástroje. Napr. vyhodnotiť v aký čas vás najviac navštevujú a v tom čase ponúknuť externú reklamu na iných webstránkach.

 • Vaša webstránka bude komplet zálohovaná a záloha vám bude preposlaná. Ak sa náhodou rozhodnete, že podnikanie alebo webstránku dočasne zrušíte, tým pádom zrušíte aj doménu a hosting, aby ste za to zbytočne neplatili. Ak v budúcnosti budete chcieť znovu spustiť webstránku, nemusíte ju vytvárať nanovo, stačí len na nový hosting nahrať zálohu webu a stránka bude fungovať tak, ako bola vytvorená.

  Záloha webstránky poslúži aj v prípade, ak náhodou na webe urobíte zmeny, ktoré môžu stránku znefunkčniť. Namiesto hľadania chyby jednoducho nahráte web zo zálohy a ušetríte si čas.

 • V prípade objednania tohto balíku pre váš web automaticky dostávate zľavu 10% na všetky ďalšie služby kompletweb.sk do konca života, resp. existencie týchto ponúk.

 • V rámci tejto inštruktáže vás naučím ako spravovať stránku v administratívnom prostredí wordpresu, t.j. ako pridať a upraviť články, aktualizovať pluginy a systém, vytvárať potrebné kategórie, vytvárať ďalšie podstránky. Vďaka tomu budete do budúcna vedieť pridávať nový obsah a robiť menšie úpravy na vašom webe aj sami.

  60 minút si môžete rozplánovať podľa vašej potreby a vzájomnej dohody. Napríklad, 20 minút budeme konzultovať tvorbu článku a nastavenie jeho SEO, a v iný deň 10 minút pridávanie alebo vytváranie fotogalérii a podobne ďalšie dni. Odkonzultujeme to, čo najviac potrebujete k správe webu.

  Konzultácie sú možné akýmkoľvek dostupným online nástrojom. Skype, WatsUpp a pod. vo vopred dohodnutom termíne.

V balíku KompletWeb „Smart biznis“ dostávate kompletné profesionálne riešenie vašej webstránky. Nie len pohľadaný web, ale všetko to dôležité, čo nie je na prvý pohľad viditeľné, no podstatne ovplyvňuje funkcionalitu stránky a tým pádom jej a váš úspech.

Určite vás zaujíma cena! Bežne by ste za tieto spomenuté komplet služby zaplatili od 700 a viac eur.

Cena tohto komplexného balíka biznis webu je

700 €

379€

 • V oboch prípadoch prerobíte.

  Každý chce ušetriť, tým pádom hľadá najlacnejšie riešenie. Áno, nájde aj ponuky tvorby webstránok za 100€, alebo aj menej. To čo dostane je na prvý pohľad uspokojujúce, no až čas ukáže, že k tomu bude potrebovať dokúpiť ostatné služby, ktoré sú spomenuté v balíku KompletWeb „Smart biznis“. A konečná cena potom vysoko prevýši plánované investície. Ako sa hovorí, cena zodpovedá kvalite.

  Na druhej strane neplaťte viac, pokiaľ nemusíte. Určite dostanete ponuky na vytvorenie webstránky na mieru. Teda naprogramovanie všetkých jej prvkov, alebo vytvorenie individuálneho redakčného systému, spolu s profesionálnymi a zložitými grafickými úpravami, prepracovaným SEO nastavením a prvkami webu, ktoré ako bežný používateľ asi nikdy nevyužijete,  v cene niekoľkých tisícov.

  Tieto služby zvyknú byť na vysokej profesionálnej úrovni spracovania, no takéto riešenia sú vhodnejšie pre veľké, zabehnuté firmy pôsobiace na veľkom konkurenčnom poli. A ponúkajú ich taktiež veľké reklamné a marketingové agentúry, kde pracuje niekoľko desiatok ľudí na každej časti projektu zvlášť.

  Najlepší spôsobom vo všeobecnosti je zlatá stredná cesta. Na základe toho a aj vlastných skúseností a vedomostí som pripravil spomenutý balík „Smart biznis“, v ktorom dostanete všetko, čo naozaj potrebujete a budete využívať.

  No ak ste stále presvedčení, že vám postačuje lacné riešenie, prejdite na ponuku balíku KompletWeb „Easy“ v cene 119€

KOMPLETWEB

“BLOG”

Blog – vaše myšlienky na Vašom priestore.

Píšete, vyjadrujete svoje názory a postoje, komentujete veľa a všade. Píšte na svoj vlastný blog!

Pre všetkých, ktorí sa chcú odlíšiť je vlastný blog najlepšou alternatívou. Nielenže vzídete z davu hromadných blogovísk a presadíte svoju osobnosť, ale získate šancu na svojom blogu aj viac zarábať.

Ako? No budete mať možnosť sami ovládať priestor na vašom webe a príležitosť ho aj speňažiť.

Čo všetko s blogom získate?

 • Moderný vzhľad a šablóna prispôsobená zameraniu vášho blogu.

 • To znamená, že vám nahodím a nastavím prvých desať článkov vášho blogu s ilustračnými obrázkami, aby po spustení už mal potrebný obsah pre čitateľov. Teda už by ste mali mať pripravených niekoľko článkov, alebo priebežne písať.

 • Pri tých desiatich článkoch nastavím potrebné SEO. Teda pripravím meta popisy na základe kľúčových slov článku a zaindexujem v Google a iných prekladačoch. Plus nastavenia pre sociálne siete atď. Ako pri balíku “Smart biznis

 • Neodmysliteľnou súčasťou blogu sú prepojenia na sociálne siete a vaše stránky na sociálnych sieťach. To znamená komplet všetky potrebné tlačidlá zdieľania od Facebooku, cez Skype, Viber, Twitter a všetky populárne sociálne platformy.

  Príklad:

  Prispôsobené zobrazovanie zdieľania na Facebooku a sociálnych sieťach. To znamená, že sa tam zobrazí prispôsobený náhľad článku a ilustračnej fotografie, obrázku a perexom článku.

 • Ak vám niektoré firmy ponúkajú doménu a hosting v cene webstránky, blogu, dajte si pozor, aby to patrilo vám. Niekedy totiž tieto firmy registrujú doménu a hosting na seba a tak sa stávajú aj vlastníkmi celého webu, aj keď na ňom budú vaše údaje. Skutočným vlastníkom webu je totiž osoba, na ktorú je registrovaná doména a hosting. A ak náhodou v budúcnosti vaša stránka nadobudne veľkú hodnotu, budú vám ju chcieť za ňu predať

  Doménu a hosting zaregistrujem na vaše meno, teda celý obsah bude patriť vám od začiatku.

  Pre registráciu domény a hostingu môžete využiť služby akéhokoľvek poskytovateľa. Prípadne vám poradím najlepší pomer kvality a ceny v danom okamihu. (ceny za doménu .sk a hosting sa pohybujú do 40€ na jeden rok registrácie. Stále je u nejakého poskytovateľa ponúkaná akciová cena, čo sledujem a informujem vás)

 • Na doméne zriadim SSL certifikát, teda prístup na web bude šifrovaný a osobné údaje návštevníka nedostupné pre neoprávnené osoby. Prístup cez https:// je dnes už nevyhnutnosťou, aj keď je stále veľa webstránok a blogov bez tohto zabezpečenia. Taktiež vyhľadávače ako Google, takéto stránky uprednostňujú vo výsledkoch vyhľadávania.

  Prístup do administrácie blogu bude pod unikátnou adresou, tým pádom maximálne znemožnený nejaký hackerský útok, ktorým by chceli niečo na stránke meniť, alebo získať vaše údaje.

  To je taktiež znásobené špeciálnym bezpečnostným pluginom, ktorý vás okamžite mailom upozorní na všetky nie bežné aktivity na vašom webe.

  Taktiež dostanete ochranu proti spamu, nevyžiadaným, alebo robotickým komentárom, čo je pri blogu veľmi prospešné

 • Taktiež dôležitá súčasť, ktorá zabezpečuje interakciu s vašimi čitateľmi a dáva vám spätnú odozvu na každý váš príspevok. Komentovať majú možnosť užívatelia sociálnych sieti, ako napr. Facebook komentáre, ako aj anonymní čitatelia. Samozrejme, pokiaľ im to dovolíte.

 • Budete vidieť koľko ľudí čítalo jednotlivé články, koľko ľudí navštívilo blog, z akých adries prišli, v aký čas a pod.

 • V rámci ktorých vás naučím pracovať so systémom, pridávať články, fotografie, videá, reklamy, ak sa rozhodnete integrovať na váš blog externé Google reklamy, alebo ak vás niekto požiada o zobrazenie jeho reklamy na vašom blogu, lebo sa mu páči váš obsah, ktorý je príbuzný s jeho podnikaním.

  Proste v rámci tých dva a pol hodiny vás naučím všetko, čo budete k administrácii blogu potrebovať, resp. to čo ešte neviete. Aj ako si nastaviť potrebné SEO, aby boli vaše články zaujímavé pre Google.

  Taktiež vás naučím vytvárať pravidelné zálohy blogu. Keďže blog bude žiť a budú na ňom pribúdať články, je potrebné ich pravidelne zálohovať, aby sa v prípade neočakávanej situácie mohol blog jednoducho obnoviť.

  Konzultácie prebiehajú podľa dohody na čase a online platforme.

 • Ilustračné obrázky a fotky vám pomáhajú pritiahnuť pozornosť čitateľov a taktiež vizuálne obohacujú texty. Pokiaľ nepoužívate vlastné fotky, musíte si dávať veľký pozor, aby ste v článku nepoužili také, na ktoré sa vzťahujú vlastnícke práva.

  K balíku KompletWeb „Blog“ vám pribalím súbor s 333 zaujímavými a kvalitnými obrázkami a fotkami z rôznych sfér. Od detičiek, prírody, zvieratá, šport, až po mierne eroticky ladené. A navyše môžem sa vám zaručiť, že nespadajú pod autorské práva, resp. autor im dal možnosť voľného šírenia na blogoch.

  Pár z nich na ukážku:

 • Ochrana vašich textov proti kopírovaniu. Často sa stáva, že texty pôvodných autorov sa kopírujú (CTRL+C, CTRL+V) na iné blogy a priraďujú sa k iným autorom. Pôvodní blogeri o tom vôbec nemusia tušiť, až pokiaľ sa na takýto blog náhodou dostanú.

  Následne sa môžete súdiť o vlastníctvo týchto textov, čo je zdĺhavé a finančne náročné.

  Blog, ktorého vytvorenie si objednáte TU, bude proti kopírovaniu zabezpečený. To znamená, nik nebude vedieť označiť text a kopírovať ho zo stránky spomínaným systémom „ctrl+c“. Ani text, ani fotografie. (skúste to na tomto webe)

  Ak ho bude chcieť kopírovať, bude si ho musieť poctivo prepísať. No komu by sa to dnes chcelo, to si už rovno môže napísať vlastný text.

Takýto web, respektíve blog, so všetkým spomenutým by vás bežne stál 500 a viac eur.

Vy ho môžete mať za bezkonkurenčných

500 €

269€

Dnes vo svete bloguje veľa ľudí a veľa ľudí vďaka blogu aj zbohatlo. Ak ste ešte nečítali, odporúčam knihu Blog za milión, kde vám autorka priblíži osudy niektorých z nich, ako aj základné pravidlá, ako zo svojho blogu vybudovať úspešný biznis.

KOMPLETWEB

“EASY”

Pre každé podnikanie je dnes potrebná online prezentácia. Záleží na charaktere podnikania a podnikateľa, pre aké riešenie sa rozhodne. Ak nepotrebuje kvalitnú webstránku, ktorá je v ponuke balíku „Smart biznis“, ale stačí len jednoduchá webová vizitka, jednostránkový web, kde sú uvedené základné informácie o firme, tak je tento produkt ideálne určený pre neho.

Je vhodná aj pre každého, kto už má svoju klientelu, alebo každého, kto web potrebuje len ako komunikačný prostriedok na zdieľanie informácii s klientami, ktorých prvotne oslovuje inými komunikačnými kanálmi. Napr. telefonicky alebo osobne s odkazom na svoju webovú stránku, kde nájdu všetky základné informácie o firme.

 Čo dostanete v rámci balíka? (klik na položky)

 • Jednostránkový web, na jednoduchej, responzívnej šablóne, vybranej podľa charakteru podnikania.

 • Základnú a modernú fotogalériu na prezentovanie vašich výrobkov a služieb. V cene 8 fotiek. Samozrejme môžete neskôr doplniť ďalšie.

 • Priestor pre jedno vaše video s prezentáciou seba a vašich služieb.

 • Možnosť, pri ktorej vás zákazník bude môcť kontaktovať mailom priamo zo stránky.

 • Google mapa, kde bude zaznačená adresa vašej prevádzky pre lepšiu zákazníkovu orientáciu.

 • Všetky informácie, ktoré sú prepojené na vás a vašu firmu, ako telefón, sociálne siete a pod.

 • V prípade, že nemáte zakúpenú doménu, ak budete mať záujem, zriadím vám doménu v tvare www.vasafirma.tk, www.vasafirma.ml v rámci ceny balíčka. (Na jeden rok)

To všetko v cene len

119€

Čo nedostanete?

Všetko ostatné, čo je spomenuté pri balíku KombletWeb Smart biznis

COPYWRITING

Copywriting, texty na webe sú dnes samostatnou „vednou“ kategóriou internetového marketingu. Niekedy stačilo na webe pár viet o sebe, produkte, kontakte a návštevník viac nepotreboval. Ak chcel vaše služby a produkty, oslovil vás. Dnes je konkurencia veľká, text hrá text pri predaji veľkú úlohu.

Čo obnáša copywriting?

Ak máte napr. eshop s hračkami, nestačí hračku popísať v štýle „červené autíčko pre deti od 6 rokov“. Tak to udáva výrobca. Vy ho chcete predať rodičom detí od 6 rokov a samozrejme deťom samotným. Vzhľadom na to, že tie ešte nevedia čítať, tam ich zaujmete videom a čítaným textom stvoreným pre ich potreby. A v popise musíte zaujať jeho rodičov.
A v neposlednom rade, potrebujete zaujať aj internetové vyhľadávače. Zvoliť štýl a kľúčové slová, vďaka ktorým produkt ponúknu na najlepších pozíciach vo vyhľadávaní.
Príprava a napísanie takých textov zaberie veľa času a ak nemáte aspoň základné vedomosti o pravidlách copywritingu, tak sa môžu minúť účelu.
Napíšem pre vás takéto texty. Píšem texty, blogy už niekoľko rokov. Pred časom som začal spolupracovať ako externý copywriter pre renomovanú slovenskú marketingovú agentúru. Chcete vedieť ktorá to je? Stačí sa spýtať:)
Cena závisí celkového rozsahu textu, počtu objednaných normostrán (NS). Jedna normostrana predstavuje 1800 znakov vrátane medzier. Cena od 12 eur/strana. 

(Viem spracovať množstvo tém, no ako sa vraví, nik nevie všetko.  Ak máte tému, s ktorou vás odmietajú iní copywriteri, viem sa do nej pustiť, no v tom prípade bude cena na základe individuálnej dohody.)

1NS – 14€/NS

2 – 5 NS – 13€/NS

5 a viac NS – 12€/NS

Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte mi vašu predstavu, požiadavku, ja vám navrhnem riešenie a cenu na mieru!

Back to Top

Klikajte druhým tlačidlom myšky!