KOMPLETWEB

“SMART BIZNIS”

Každá firma, živnostník potrebujú byť viditeľní pre zákazníkov, ktorí ich najčastejšie hľadajú na internete. Webstránka je nevyhnutnou potrebou každého podnikateľa!

Múdry podnikateľ sa snaží minimalizovať svoje náklady. Rozumné. No je nerozumné šetriť na dôležitých veciach, čoho výsledkom je nekvalitný produkt. Je nerozumné platiť veľa za produkt, ktorý nebudú naplno využívať.

V tomto balíku je všetko, čo potrebuje podnikateľ pre kvalitnú a funkčnú webstránku. Web nie je len o peknom vzhľade, to hlavné je vo vnútri webstránky.

V tomto balíku dostávate okrem webstránky aj všetky potrebné služby a funkcie pre bezproblémové fungovanie vášho biznisu.

V rámci balíka “Smart biznis” dostávate

(kliknite na každú položku a dozviete sa viac)

800,- 449,-

KOMPLETWEB

EASY

Pre každé podnikanie je nevyhnutná webstránka. Záleží na charaktere podnikania a podnikateľa, pre aké riešenie sa rozhodne. Ak chce základnú webstránku, ktorá je v ponuke balíku „Easy“, čo je moderná webová vizitka, jednostránkový web, kde sú uvedené všetky informácie o firme, tak je tento produkt pre neho ideálny.

Je vhodná aj pre každého, kto web potrebuje ako komunikačný prostriedok na zdieľanie informácii s klientami, ktorých prvotne oslovuje telefonicky alebo osobne s odkazom na svoju webovú stránku, kde nájdu všetky potrebné informácie o firme.

Už len stačí vybrať vzhľad stránky!

 Čo dostanete v rámci balíka? (klik na položky)

To všetko v cene len

230,-  179,-

Kvôli obľúbenosti tohto balíka je v rozšírenejšej ponuke dostupný na 

KOMPLETWEB

BLOG

Blog – vaše myšlienky na vašom webe.

Píšete, vyjadrujete svoje názory a postoje, komentujete veľa a všade? Píšte na svoj vlastný blog!

Pre všetkých, ktorí sa chcú odlíšiť je vlastný blog najlepšou alternatívou. Vzídete z davu hromadných blogovísk a presadíte svoju osobnosť, získate šancu na svojom blogu aj zarábať.

Ako? Budete mať možnosť sami ovládať priestor na vašom webe a mať príležitosť ho speňažiť.

Čo všetko s blogom získate?

550,-  299,-

Kvalitná webstránka potrebuje kvalitné texty!

Základom efektívnej komunikácie so zákazníkmi je kvalitný obsah. Len efektívne reklamné a produktové texty zlepšujú pozície vo vyhľadávaní, vedú k akcii a zvyšujú predaj.

V cene sú:

zaujímavé a zrozumiteľné texty optimalizované pre vyhľadávače
kreativita a jedinečnosť reklamných a produktových textov
dodržanie zásad gramatiky a štylistiky v PR textoch
odovzdanie firemného posolstva prostredníctvom kvalitného textu

Čím kvalitnejší text chcete, tým viac informácií reklamný textár potrebuje. Uveďte všetky detaily (názov firmy, opis spoločnosti, vízie, ciele, zásady). Vyzdvihnite inakosť produktu a služby. Sústreďte sa na to, čo vás odlišuje od konkurencie. Pochváľte sa úspechmi, ohlasmi zákazníkov a pozitívnymi hodnoteniami. Dodajte rozsah článku a dátum ukončenia (deadline).
Ostatné nechajte na profesionálov.

Cena za spracovanie obsahu na mieru začína na 15,- za normostranu (1800 znakov)
Závisí od náročnosti témy spracovania. 
Kontaktujte nás a vyžiadajte si kalkuláciu vašich nákladov ZDARMA

 

Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte vašu predstavu, požiadavku, ja vám navrhnem riešenie a cenu na mieru!