Copywriting, reklamné, prezentačné texty a blogy

Copywriting, texty na webe sú dnes samostatnou „vednou“ kategóriou internetového marketingu. Niekedy stačilo na webe pár viet o sebe, produkte, kontakte a návštevník viac nepotreboval. Ak chcel vaše služby a produkty, oslovil vás. Dnes je konkurencia veľká, text hrá text pri predaji veľkú úlohu.

Čo obnáša copywriting?

Ak máte napr. eshop s hračkami, nestačí hračku popísať v štýle „červené autíčko pre deti od 6 rokov“. Tak to udáva výrobca. Vy ho chcete predať rodičom detí od 6 rokov a samozrejme deťom samotným. Vzhľadom na to, že tie ešte nevedia čítať, tam ich zaujmete videom a čítaným textom stvoreným pre ich potreby. A v popise musíte zaujať jeho rodičov.

A v neposlednom rade, potrebujete zaujať aj internetové vyhľadávače. Zvoliť štýl a kľúčové slová, vďaka ktorým produkt ponúknu na najlepších pozíciach vo vyhľadávaní.

Príprava a napísanie takých textov zaberie veľa času a ak nemáte aspoň základné vedomosti o pravidlách copywritingu, tak sa môžu minúť účelu.

Napíšem pre vás takéto texty. Píšem texty, blogy už niekoľko rokov. Pred časom som začal spolupracovať ako externý copywriter pre renomovanú slovenskú marketingovú agentúru. Chcete vedieť ktorá to je? Stačí sa spýtať:)

Cena závisí celkového rozsahu textu, počtu objednaných normostrán (NS). Jedna normostrana predstavuje 1800 znakov vrátane medzier. Cena od 10 eur/strana. 

 

1NS – 13€/NS

2 – 5 NS – 12€/NS

5 a viac NS – 11€/NS

Ak máte záujem o výhodný copywriting, alebo ďalšie otázky, kontaktujte ma


    Telefón

    Mám záujem o:
    Smart BiznisEasyBlogCopywritingIné

    Osobné údaje v tomto formulári poskytujete dobrovoľne a bol som oboznámený s vyhlásením o ich ochrane a s VOP.

    Viem spracovať množstvo tém, no ako sa vraví, nik nevie všetko, preto si vyhradzujem právo odmietnuť niektoré okruhy tém. Hlavne tie, o ktorých fakt nemám šajnu a sú zároveň náročné na spracovanie. (napr. ako sa kalila oceľ a pod. 🙂 ) Ak máte tému, s ktorou vás odmietne každý copywriter, viem sa do nej pustiť, no v tom prípade bude cena na základe individuálnej dohody.