• Ak ste si vybrali z ponuky balíčkov, stačí jednoducho vyplniť kontaktný formulár, alebo kontaktovať všetkými spôsobmi. Následne odkonzultujeme všetko potrebné a začnem pripravovať webstránku. Počas tvorby budete mať možnosť vidieť prebiehajúce zmeny a úpravy, ktoré môžete komentovať. Po dokončení príprav bude web spustený do ostrej prevádzky. Otestujete si jeho funkčnosť a na základe vašej spokojnosti vám prepošlem faktúru.

  • Taktiež nie je problém. Poviete mi vašu predstavu a ja sa vám pokúsim navrhnúť pre vás riešenie a cenu na mieru. Či už sa to týka webstránky, alebo akejkoľvek inej služby. (správa webu, správa sociálnych sieti, copywriting, príprava online reklamy…)

  • Keďže doménu a hosting neregistrujem na seba, bude registrovaný na vás. Vy budete výlučným vlastníkom domény (adresy webstránky) a po vyhotovení stránky tiež vlastníkom celého webu. Preto, ak ešte nemáte zakúpený hosting a doménu, v rámci balíčkov služieb ju sprostredkovane kúpim a registrujem na vaše meno. V rámci toho pre vás nájdem najlepšie aktuálne riešenie z ponúk hostingových spoločností, aby ste dostali najlepší pomer kvality a ceny. Priebežne sledujem všetky ponuky a akcie spomínaných veľkých lídrov v týchto službách, teda vy nemusíte strácať čas hľadaním vhodnej alebo akciovej ponuky.

  • Jednou z možností je, že si to budete vedieť urobiť sami, ak máte patričné skúsenosti. Tie môžete získať v rámci ponúkaných online konzultácii k správe webu. Taktiež je možné sa dohodnúť na správe webu aj naďalej za výhodných podmienok, v rámci hodinových sadzieb. Dohoda závisí od konkrétnych požiadaviek a služieb.

  • Keďže budete mať prístup do administrácie webovej stránky, môže sa stať, že spravíte zásah do štruktúry, ktorý zobrazovanie stránky znefunkční, alebo poškodí stránku natrvalo. Každý web pre takéto a podobné prípady zálohujem na externý a zálohu taktiež automaticky preposielam vám. Teda ak by sa stalo čokoľvek, čo by malo negatívny vplyv na funkčnosť webstránky, nemusíte hľadať „opravára“.

  • V ponuke KompletWeb.sk je možnosť zľavy pre nasledujúce služby. Ak premýšľate nad ďalšími webmi, prípadne článkami a textami na web, dostávate po prvej objednávke služieb „Smart biznis“, „Blog“, alebo služieb v hodnote minimálne 270€ automaticky stálu zľavu vo výške 10% na všetky ostatné služby kompletweb.sk, ktoré si v budúcnosti objednáte.

  • Samozrejme, miesto nerozhoduje o kvalite služieb. Ak sa nebudeme môcť stretnúť osobne, môžeme na komunikáciu použiť akýkoľvek dostupný online prostriedok. Aj keď budete na druhej strane zemegule. 

  • Za opýtanie nebijú. Ak sa chcete čokoľvek spýtať, odkonzultovať, neváhajte. Napíšte mi alebo zavolajte, ak budem vedieť rád pomôžem.

Klikajte druhým tlačidlom myšky!